Logo firmy.cz

Jedinečný projekt, který kombinuje udržitelnost, transparentnost, sledovatelnost a kvalitu od semen bavlny až po přízi. Jedinečné a udržitelné řešení pro textilní dodavatelský řetězec. Garantovaná 100% výroba v Řecku.

Supreme Green Cotton odpovídá STANDARD 100 by OEKO-TEX® a nejvyšší produktové třídě I pro kojence. Tato bavlna také nese označení STeP (Sustainable Textile Production) a MADE IN GREEN by OEKO-TEX®. Kromě ekologické kompatibility znamenají také efektivní využívání zdrojů a společensky odpovědné pracovní podmínky. Produkty Supreme Green Cotton jsou testovány na škodlivé látky a díky vysoké kvalitě mají delší životnost.

SUPREME GREEN COTTON