Berry 3mm sv. růžové

Návin:100m
Gramáž:300g
Země původu:Česká republika

Šňůry Berry jsou celé z recyklované bavlny včetně jádra, díky kterému si šňůra zachovává kulatý tvar. Mají krásné syté barvy a příjemnou strukturu. Šňůra má průměr 3mm (ve skutečnosti je ale trošku silnější). V klubíčku je 100m o hmotnosti cca 300g (+-5%).

Dají se z nich vykouzlit nádherné dekorace a bytové doplňky, kabelky nebo třeba velké macrame dekorace na zeď.

Doporučujeme háček nebo jehlice č. 5-10- správná velikost záleží na vzorku, utahování atd.

Výrobky lze prát v pračce na 30°C a žehlit na nízký stupeň.

Doporučujeme si na svůj projekt objednat raději více, jednotlivé šarže se mohou mírně barevně lišit. Bohužel recyklovanou bavlnu je téměř nemožné nabarvit pokaždé stejně.