Berry 5mm hořčicové

Délka:100m
Materiál:100% Bavlna
Země původu:Česká republika

Šňůry Berry jsou celé z recyklované bavlny včetně jádra, díky kterému si šňůra zachovává kulatý tvar. Mají krásné syté barvy a příjemnou strukturu. Šňůra má průměr 5mm (ve skutečnosti je ale trošku silnější). V klubíčku je 100m o hmotnosti cca 500g (+-5%).

Šňůra je namotaná v přadenu staženém uprostřed (nesundávejte etiketu, pouze tahejte za viditelný konec). Rozhodli jsme se pro toto balení, protože šňůry se takhle nedeformují a jsou vhodné i pro macramé dekorace, kde je každý nedostatek vidět. A zaberou méně místa.

Dají se z nich vykouzlit nádherné dekorace a bytové doplňky, kabelky nebo třeba velké macrame dekorace na zeď.

Doporučujeme háček nebo jehlice č. 5-10- správná velikost záleží na vzorku, utahování atd.

Výrobky lze prát v pračce na 30°C a žehlit na nízký stupeň.

Doporučujeme si na svůj projekt objednat raději více, jednotlivé šarže se mohou mírně barevně lišit. Bohužel recyklovanou bavlnu je téměř nemožné nabarvit pokaždé stejně.

Vyrobeno v České Republice.