Berry hořčicové

Šňůry Berry mají polyesterové vlákno, které je opleteno recyklovanou bavlnou. Mají krásné syté barvy a příjemnou strukturu. Šňůra má průměr 3mm (ve skutečnosti je ale trošku silnější). V klubíčku je 100m o hmotnosti cca 300g (+-5%).

Dají se z nich vykouzlit nádherné dekorace a bytové doplňky, kabelky nebo třeba velké macrame dekorace na zeď.

Doporučujeme háček nebo jehlice č. 5-10- správná velikost záleží na vzorku, utahování atd.

Výrobky lze prát v pračce na 30°C a žehlit na nízký stupeň.

Doporučujeme si na svůj projekt objednat raději více, jednotlivé šarže se mohou mírně barevně lišit. Bohužel recyklovanou bavlnu je téměř nemožné nabarvit pokaždé stejně.