2. Příze

Butterfly duo

za 7 dní 1 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 23.09.2020 do 1:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději do zítra do 1:00
Číslo produktu:2012
materiál:bavlna + akryl

Ručně vyrobené dvoubarevné klubíčko z Českého ráje od značky YarnMellow má délku 1500 metrů a hmotnost okolo 270 gramů. Je vyrobeno z příze o složení 50% bavlna a 50% akryl. Materiál má certifikát na použití pro děti do 3 let. Doporučujeme používat háček nebo jehlice o velikosti 3- 3,5.

Klubíčko je tzv. třínitka, je tedy smotáno ze 3 vláken. Tyto nitky nejsou pevně spojené, ale jsou smotány volně v klubíčku. Při práci to ale není nijak znát, dělá se s nimi velmi pohodlně. Výrobky budou lehké a vzdušné. Z jednoho klubíčka si můžete vyrobit opravdu velký šátek, šaty pro holky či sukně pro dámy. Lze jej použít také na letní deky do kočárku apod. Výrobky doporučujeme prát v ruce do 40°C, sušit rozložené, nebělit, nežehlit a nedávat do sušičky.

Každé klubíčko je originál, protože jsou motána v České Republice, ručně a s láskou. Z toho důvodu se v klubíčku mohou vyskytnout drobné uzlíky (nejen při přechodu barvy), ale ty jsou ve finálním výrobku téměř neviditelné.