15.01.2021
Colour up
        LIMITOVANÁ EDICE OD FIRMY SCHACHENMAYR NA JARO 2021 Směsová příze v originálním barevném provedení. Spojení velmi kvalitní jemné merino vln... číst celé

Příze a klubíčka / Recital

Recital je akrylová krásně melírovaná příze s příměsí viskózy , ovčí vlny a vlny ze srsti lamy Alpaky -kvalitní, jemné , podobající se prachovému peří.Výborné vlastnosti vláken, z nichž se skládá, jsou v této přízi dokonale kombinovány, takže je univerzální. Vlna a Alpaka, zajišťují hřejivost. Viskóza, umožňuje tělu dýchat, dokonale absorbuje vlhkost, kromě toho je měkká a velmi příjemná na dotek. Akryl, který je součástí nitě, dodává další objem a zvyšuje jeho odolnost. Výrobky dobře drží svůj tvar .
Je vhodná na vesty, ponča, svetry, čepice, šály.