2. Příze
  3. Savona

Savona

denim

Recyklovaná měkká vlna krásného vzhledu. Ideální pro milovnice přírodních materiálů na svetry, vesty, ponča, čepice, šály, deky, ale i hračky. Při rež... celý popis
materiál:vlna
Výrobce:Etrofil

Recyklovaná měkká vlna krásného vzhledu.

Při režimu šetrného praní výrobky z této příze nemění tvar ani velikost a výrobek se na omak zjemňuje. Pokud by jste si přáli dosáhnout efektu větší jemnosti rychleji, doporučujeme vyprat s jakýmkoli prostředkem na změkčení vlny.

Tato příze získala GOTS certifikaci. Tato norma definuje podmínky pro zajištění ekologického stavu textilních výrobků od zasetí surovin a jejich následné zpracování tak, aby poskytly spolehlivou záruku konečnému uživateli s ekologickým a společensky odpovědným výrobním přístupem.

Výrobce získal pro tento materiál OEKO TEX standart 100, 1 CLASS. Příze je tedy vhodná pro použití i u dětí do 3 let.

Složení: 100% recyklovaná vlna

Gramáž: 50g