Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.02.2022
DENIM TWEED
Firma Schachenmayr přináší pro letošní rok novinku mezi udržitelnými materiály Denim Tweed   Denim Tweed  obsahuje převážně recyklované materiály. B... číst celé
03.04.2021
Borgo de' Pazzi
  Borgo de' Pazzi je italská rodinná firma, která vyrábí luxusní příze od roku 1978. Příze jsou zpracovávány ručně a firma si zakládá na tom, že ve... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Naše mise

 

 

Anchor je prvotřídní řemeslná značka inspirovaná módou, která inspiruje lidi k vyjádření jejich jedinečného stylu . Zde v Anchor věříme, že bez ohledu na úroveň vašich dovedností nebo cokoli, co chcete dělat, pokud si to dokážete představit, měli byste být schopni to vytvořit pomocí Anchor! To je důvod, proč spolupracujeme se stovkami designérů z celého světa, abychom vám přinesli ty nejinspirativnější návrhy, jak tradiční, tak špičkové. Vyrábíme také nitě nejvyšší kvality a nejširší barevné škály, které vám umožní vybírat, vybírat a zažít radost z tvoření. Ať už sami nebo s ostatními, vytváříte něco jedinečného pro sebe nebo pro své blízké, Anchor vás podporuje na každém kroku vaší kreativní cesty .

 

Naše dědictví

 

S více než 250 lety zkušeností v 67 zemích staví Anchor na generacích odborných znalostí a vášně a vyvíjí vysoce kvalitní vlákna, která vyhovují všem formám kreativních řemesel po celém světě. Historie značky Anchor sahá až do roku 1866, kdy rodina Clarků přijala značku Anchor pro své vyšívací nitě vyráběné v Paisley ve Skotsku. Vyšívací nitě vznikly kolem roku 1812, kdy se kvůli blokádě Napoleona staly ve Spojeném království nedostupné zásoby hedvábí. Dva tkalci, James a Patrick Clarkovi, obrátili svou pozornost na bavlnu a podařilo se jim vyrobit přízi, která byla dostatečně jemná, hladká a pevná, aby se dala použít místo hedvábí pro tkaní. Šicí nit byla v té době primárně hedvábí nebo len a bratři Clarkové vyvinuli svou bavlněnou přízi do první bavlněné šicí nitě.

 

A tak se zrodilo to, co se mělo stát světově proslulou značkou vyšívacích nití Anchor.

 

Továrna Paisley dědictví dědictví

 

V roce 1896 Coats, další místní rodina se sídlem v Paisley, která se specializovala na šicí nitě, spojila své síly s rodinou Clarků, aby fungovala jako J&P Coats, čímž se stala největším výrobcem a vývozcem nití na světě. 

 

Pro Coats byla životně důležitá ochrana úrovní kvality a barevných standardů ve všech jejich evropských závodech – a byla věnována veškerá péče tomu, aby se i nadále dodržovaly přesné specifikace stanovené globálními standardy kvality Coats – které platí dodnes. Jak roky plynuly, objemy vyšívaných nití spotřebovaných po celém světě klesaly, jak se měnily módy a trendy. V důsledku toho se společnost Coats rozhodla sloučit svá výrobní zařízení po celé Evropě – výsledkem bylo přesunutí výroby nití Anchor ze Skotska do německého Freiburgu, kde se vyšívací nitě Coats vyráběly podle stejných přesných specifikací.

 

S přesunem výroby z Velké Británie do Německa se Anchor Stranded Cotton sloučil s Mez Sticktwist, v Německu již rodinným jménem, ​​a přijal novou celoevropskou značku Anchor pod Anchor Stranded, Mouline, Sticktwist. S naším neustálým zaměřením na kvalitu a výkon jsme stále pevně přesvědčeni, že Anchor představuje „Kvalitu bez kompromisů“ a že „Pokud to stojí za sešít... stojí za to sešívat s Anchor“ .

 

Dnes značku Anchor v Evropě vyrábí Mezcrafts v naší „původní“ továrně Nagyatad v Maďarsku – podle přesných globálních specifikací a norem přijatých před všemi těmi lety společností Coats. K zajištění pevnosti a lesku bavlněných vyšívacích nití Anchor se používají pouze vysoce kvalitní 100% bavlněná vlákna Giza s dlouhým staplem - poskytují pouze vysoce kvalitní nitě pro všechny typy šicích technik - od křížkového stehu po Hardanger nebo Free-Style výšivku .

Certifikát kvality a aktuální továrna

 

Anchor nabízí produkty nejvyšší kvality s dlouhou životností a širokou škálou možností .

 

Ať už na své cestě teprve začínáte, jste zručný řemeslník, s Anchor najdete širokou škálu nití s ​​barvami, tloušťkami a složeními vhodnými pro všechny řemeslné techniky. Ať už jsou vyrobeny z mercerované egyptské bavlny, čisté nové vlny, metalické nebo viskózy/umělého hedvábí – všechny nitě Anchor nabízejí nekonečné možnosti.

 

Barevná řada Anchor zahrnuje řadu zářivých, konzistentních a jasných odstínů s úžasnými kontrastními barvami, které vašim projektům dodají vynikající výsledky. S více než 460 odstíny v pramenité bavlně Anchor obohacuje svou barevnou paletu a návrhy o nejnovější trendy a módní styly.

 

Značka Anchor je dnes celosvětově známá – značka Anchor se také používá pro strojové vyšívání a háčkování, stejně jako pro vyšívací nitě a sady. Anchor nabízí barvy, textury a kvalitu - nyní a navždy!

 

Příslib kvality kotvy

 

Původní příslib síly a kvality je stále prvořadý pro ideologii značky Anchor – v kombinaci s širokým sortimentem textur a barev – „Stejně barevné jako vaše představy“.

Naše nitě jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a metod barvení. Všechny naše bavlněné nitě jsou vyráběny v souladu s Oeko-Tex Standard 100 , což zajišťuje, že naše výrobky neobsahují zakázaná azobarviva ani karcinogenní a alergenní barviva .

Je pro nás životně důležité, aby výrobní techniky, které používáme, vedly k produktům, které nelze považovat za zdraví škodlivé. Hodnoty PH jsou pravidelně testovány, aby bylo zajištěno, že naše produkty nebudou dráždit pokožku, a všechny výrobky jsou testovány na tření, pocení, sliny a úroveň odolnosti vůči vodě, aby bylo zajištěno, že každá šarže barviva splňuje globální normy stálosti. Díky tomu jsou mimořádně vhodné na oděvy pro kojence a batolata do věku 3 let.

ukotvit závazek udržitelnosti

Aktivně se věnujeme ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Neustále pracujeme na zlepšení naší udržitelnosti prostřednictvím interních a externích auditů a také se intenzivně zapojujeme do výzkumu nových způsobů, jak co nejúčinněji splnit náš závazek k udržitelnosti.

Jsme hrdí na to, že pravidelně získáváme certifikaci : ISO 9001 - Systém managementu kvality / ISO 14001 - Systém environmentálního managementu / Certifikace Oeko-Tex Standard 100 / Certifikace SMETA / Shoda s normou REACH.

Kotva Ekologická stopa

S pozitivním dopadem na životní prostředí:

 

                                        kotevní kulový bod      Vysoká energetická účinnost výroby

                                        kotevní kulový bod      Minimální textilní odpad

                                        kotevní kulový bod      Nízká spotřeba vody

                                        kotevní kulový bod      Odpadní voda bez chemikálií

                                        kotevní kulový bod      Vysoce ekonomické použití barviv a chemikálií

                                        kotevní kulový bod      100% shoda, pokud jde o zakázané chemikálie

                                        kotevní kulový bod      Snížené emise CO2

  

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Velkoobchodní prodej a obchodní zastoupení

Lady Dee's Traumgarne

Dřevěné stojánky

Kontakty
Logo
Klubíčka od srdíčka
Monika Fialková
Monika Fialková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz