Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.02.2022
DENIM TWEED
Firma Schachenmayr přináší pro letošní rok novinku mezi udržitelnými materiály Denim Tweed   Denim Tweed  obsahuje převážně recyklované materiály. B... číst celé
03.04.2021
Borgo de' Pazzi
  Borgo de' Pazzi je italská rodinná firma, která vyrábí luxusní příze od roku 1978. Příze jsou zpracovávány ručně a firma si zakládá na tom, že ve... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Botties

2021 - Udržitelnost a vývoj produktů

Podrážky Botties měly vždy udržitelný účel: velmi robustní materiál slibuje obrovskou odolnost, takže podrážky lze několikrát předělat. Výrobek na jedno použití, kdo by ho v dnešní době chtěl? Velký důraz je kladen také na bezplastové obaly pro prezentaci a expedici produktů.
To jsou již první kroky k odpovědnému produktu pro lidi a životní prostředí. Než se však společnost bude moci nazvat zvláště udržitelnou, musí toho ještě hodně udělat.
V březnu proto odstartoval velmi perspektivní projekt: Společně se studenty z Hochschule für Gestaltung byla analyzována současná udržitelnost a projednány nové možnosti pro materiály, výrobu a logistiku. Jak se očekávalo, naše DIY bota fungovala velmi dobře v ekologické rovnováze ve srovnání s konvenčními „konfekčními“ botami. Získané poznatky nyní začleňujeme do dalšího vývoje našich produktů.

Marketing a distribuce podrážek Botties v USA a Kanadě začne na jaře 2021: Jessica Carey, lépe známá jako ovlivňovač příze „The Hook Nook“, bude prezentovat naše produkty a naši značku prostřednictvím svých kanálů.
Prodej našich skvělých podrážek začíná také ve Španělsku!

V květnu 2021 se partnerem stala skupina MEZ Crafts . Přední dodavatel řemeslných výrobků (včetně Regia, Schachenmayr) bere náš start „za ruku“: prodej, skladování a logistika jsou během několika týdnů integrovány do stávající infrastruktury MEZ. 

Na jaře také představíme malý pohled do zákulisí a sdílíme náš nejnovější vývoj produktů s komunitou.

V září se budou naše podrážky prodávat také ve Francii. Kromě toho inspirují několik stovek lidí na prvním #BottiesFAL - Frickelalong of the Frickelcast na Instagramu na téma botties!

Naše botties můžete vidět v televizi v říjnu 2020: Tanja Steinbach je prezentuje inkognito (tedy bez uvedení značky) v bufetu ARD a nutí vás nosit pantofle, které jste si sami upletli. Jsme nesmírně hrdí a velmi rádi za následný nárůst poptávky. Náš design podešve je tak charakteristický, že jej lze rozpoznat i bez uvedení značky!

V říjnu také vyjde první kniha Botties v Japonsku. Vydává ho japonské státní televizní vydavatelství a představuje modely háčkování a pletení s ponožkovou přízí.

2019 – Umístění na trhu

Prodej je z velké části předán velkoobchodům a dále jsou vyvíjeny základní návody pro různé rukodělné techniky (šití, pletení a plstění). Botties nyní prodávají všichni hlavní němečtí prodejci řemeslných výrobků a v mnoha obchodech s řemeslnými výrobky. V srpnu 2019 vyjde v německém frechverlagu kniha „Botties häkeln“ v sérii TOPP „kreativ.kompakt“ s různými návody pro celou rodinu.

Bottieho podrážky jsou nyní také objevovány ze zahraničí: a tak spouštíme s našimi partnery v Japonsku a Austrálii. Ruční výroba nezná státní hranice!

2017/2018 – Vstup na trh a první veletržní vystoupení

V roce 2017 jsme Botties poprvé představili na řemeslném veletrhu Nadelwelt v Karlsruhe. Díky pozitivnímu ohlasu vyrábíme první malé série se třemi dámskými velikostmi a koncem léta je nabídneme ve vlastním internetovém obchodě. V roce 2018 následuje veletržní vystoupení na veletrhu h&h v Kolíně nad Rýnem, které dává našemu start-upu obrovský impuls. Isabelle Possehl poté vyvine 10 dalších velikostí a získá kompetentní a motivovanou podporu od Sandry Apelové, která je zodpovědná za administrativní záležitosti, nákup a prodej. 

2016 – Založení a rozvoj

V roce 2016 , po 8 letech intelektuální vyspělosti , založily Isabelle Possehl a její matka Claudine Vigouroux mabottie GmbH (odvozeno z francouzštiny od „ma“ (my) a „ bottes “ (boty)), aby v roce 2008 obdržely cenu Take znovu vylepšit koncept obuvi a dovést ji k tržní zralosti. Vědomě se zaměřují na „ udělej si sám “. Isabelle tráví prvních pár měsíců prací na optimálním řešení pro svůj nápad a nakonec končí u podrážky, která se má stát základem pro vlastní výrobu bot. Své dílo pokřtí „Botties“ a mezinárodně zaregistruje název jako ochrannou známku  a také mezinárodní patent na design typického tvaru podrážky.registrovaný.

2008 – Jak to všechno začíná
Zakladatelkou a jednatelkou společnosti mabottie GmbH je Isabelle Possehl . Mladá podnikatelka a matka tří dětí studovala  vizuální komunikaci v letech 2004-2009 na Pforzheim University of Applied Sciences a vyvinula  koncept obuvi jako součást specializace v módním kurzu , který hlásal rychlou změnu stylu. V roce 2008 byl koncept oceněn druhým místem v soutěži Fashion Footwear Future Award od hlavního sdružení německého obuvnického průmyslu na největším mezinárodním obuvnickém veletrhu v Düsseldorfu GDS .

Sandra Apple
 Návody a videonávody

Háčkování přímo na podrážku

Video ukazuje, jak uháčkovat nulté kolo na  podrážku. Použijte pevnou přízi, zdvojená by měla měřit asi 4,5-5 násobek obvodu podrážky.

Vroubkovaný steh

Ukázka vroubkovaného stehu v přehledném kole. Použijte pevnou přízi, zdvojená by měla měřit asi 4,5-5 násobek obvodu podrážky.

Jak začít se šitím

      Video ukazuje, jak připojit váš šitý kus látky k                          podrážce Botties a následně ji obrátit.                 

Háčkované kotníkové boty

Pletené pantofle

Háčkované sandály

Háčkovaná vysoká bota z REGIA 6Ply

  
 
 
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Velkoobchodní prodej a obchodní zastoupení

Lady Dee's Traumgarne

Dřevěné stojánky

Kontakty
Logo
Klubíčka od srdíčka
Monika Fialková
Monika Fialková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz