Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.02.2022
DENIM TWEED
Firma Schachenmayr přináší pro letošní rok novinku mezi udržitelnými materiály Denim Tweed   Denim Tweed  obsahuje převážně recyklované materiály. B... číst celé
03.04.2021
Borgo de' Pazzi
  Borgo de' Pazzi je italská rodinná firma, která vyrábí luxusní příze od roku 1978. Příze jsou zpracovávány ručně a firma si zakládá na tom, že ve... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

O nás

KnitPro je rodinný podnik, který vyrábí jehelní nástroje a příslušenství nejvyšší kvality.
Naše společnost zaměstnává a podporuje více než 1 700 pracovníků. Nacházíme se v indickém Jaipuru, v továrně a kampusu splňující ekologické požadavky.
Náš respekt a závazek vůči našim zaměstnancům a jejich blahobytu se rovná naší hrdosti na kvalitu našich produktů.

PRODUKTY KNITPRO

Odbornost v oblasti výroby, celosvětový dosah a důvěryhodné služby vytvořily miliony věrných zákazníků.

Naše hodnoty

Excelence

Kvalita našich produktů je naší prioritou #1. Tento důraz z nás udělal jednoho z nejoblíbenějších a předních výrobců pletacích jehel a příslušenství na mezinárodním trhu s vyšíváním.

 

Týmová práce

Jsme hrdí na vynikající pověst našich jehel a produktů. Jako tým máme společný cíl: Vynikající a spolehlivé produkty. Spolupracujeme na tom, aby se to stalo skutečností.

 

Dobrá služba

Všichni zaměstnanci KnitPro jsou odhodláni sloužit společnému cíli: Nejvyšší standard služeb. Reagujeme rychle, odesíláme včas a máme politiku okamžité výměny za jakékoli produkty, které nespňují kvalitu jak zaručujeme.

Tvořivost

Inženýři KnitPro neustále hledají nové nápady na produkty a materiály, které splňují potřeby našich talentovaných zákazníků. Podporujeme také nápady členů našeho týmu. Pokud máte nápad, rádi se o vás dozvíme!

Otevřenost

KnitPro má naprostou transparentnost, pokud jde o naše produkty, naše obchodní a výrobní postupy, naši politiku zaměstnanosti a náš profil udržitelnosti.

 

 

 

Obchodní etika

Naše etické postupy se odrážejí v našem závazku k blahu, bezpečnosti a vzdělávání našich zaměstnanců. Spolupracujeme s podobně smýšlejícími dodavateli a jednáme s nejrespektovanějšími distributory a maloobchodníky v oboru, abychom uvedli naše produkty na trh.

Starostlivost

Respektujeme naše zaměstnance tím, že jim poskytujeme služby, které podporují pohodlné a bezpečné pracovní prostředí. Kromě vyplácení rovných a spravedlivých tržních mezd poskytujeme našim zaměstnancům dotované stravování, dopravu pracovníků, pracovní uniformy a pracovní školení.

Růst

KnitPro exponenciálně rostla jako výsledek naší politiky excelence a služeb. Nárůst počtu pracovních sil, výrobní kapacity, technologická vylepšení a rozšíření produktové řady jsou důkazem našeho závazku vůči podnikání a našim zákazníkům.

 

 

 

Do portfolia KnitPro patří:

 

A mnoho dalších...

 

Infrastruktura

Továrna KnitPro se nachází na 6 akrech v rámci 3 000 akrů „kampusu“, který byl kvalifikován jako ekologický a celosvětově uznávaný za to, že je v souladu s iniciativami v oblasti změny klimatu. Naše bezpečnostní a vývojové protokoly zajišťují ochranu našich zaměstnanců a životního prostředí, stejně jako dokonalost našich produktů.

Výrobní proces naší továrny je založen na precizně řízených německých a švýcarských technologiích. Neustálý výzkum a vývoj nám umožnil vyvinout největší řadu inovativních pletacích a háčkovacích nástrojů na trhu. Naše produkty mají mezinárodní distribuci a lze je nalézt ve více než 65 zemích.

Růst naší společnosti vedl k tomu, že jsme schopni poskytnout zaměstnání pro více než 1 700 pracovníků.

 

Udržitelnost

Naší hlavní prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro více než 1 700 lidí, kteří s námi denně pracují. Tato úvaha zohledňuje ochranu a údržbu půdy, na které pracujeme.

Naše produkty jsou vyráběny s využitím obnovitelné energie v bezprašném prostředí, které zajišťuje bezpečné pracovní podmínky pro všechny pracovníky. Denně se čistí sto procent vody v naší továrně, výsledkem je nulové plýtvání. Vyčištěná voda se zase používá k zalévání a udržování krásy našich okolních pozemků.

Všichni naši pracovníci jsou povinni nosit vhodnou ochranu obličeje a rukou v souladu se zásadami ochrany zdraví a bezpečnosti.

Systém opětovného použití vody

Denně se čistí sto procent vody v naší továrně, výsledkem je nulové plýtvání.

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Velkoobchodní prodej a obchodní zastoupení

Lady Dee's Traumgarne

Dřevěné stojánky

Kontakty
Logo
Klubíčka od srdíčka
Monika Fialková
Monika Fialková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz